Ev Otel Apart Görüşme Yapan Bağcılar Travesti Kardelen

Bağcılar Travesti

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 31 Aralık 2022 22:36
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

Model Açıklaması

Merhaba, Kardelen adım. 23 yaşında ve kumral, buğday tenli, ela gözleri olan ince telli, uzun ve kestane rengi saçlarıyla zarif bir Kadınsı Travestiyim. İnce bir vücut yapım var. Hatta genel anlamda zayıf Bağcılar Travesti olduğumdan bahsedebilirim ama ölçülerini bilmesem de hatlarım ovaldir, serttir ve kesinlikle ele gelir. Gözlerim hafif çekik. Bu özelliğim sevilir. Fiziğimde kendime dair en sevdiğim şey belimdeki hare olsa gerek. E tabi gülümsediğim zaman kendisini ele veren gamzemi de çok seviyorum.

Bence hayatım benimle alakalı her şeyi çok seveceksin. Burada sana resimlerimi göstermiyorum ama… bu tamamen güvenliğim, gizliliğim adına aldığım bir önlemle alakalıdır. Yoksa sen bana ulaşacaksın ya? Hemen sana resimlerimi gönderirim. Bir erkekten her zaman nezaket beklerim. O an ben sana resimlerimi gönderince sen de nazik almalı ve resimlerini göndermelisin. Üstelik sadece görüşmelerimizin karşılığında ödeme almadığım için hiç ilgimi çekmeyen erkeklerle olacak değilim, değil mi?
Erkeklerle Birlikte Olmaktan Keyif Alıyorum?

Apart Dairede Görüşme Yapan Bağcılar Travesti Kardelen

Bağcılar Travesti fiyatım gayet uygundur. Aslında profilimden bahsettiğim anda bile yüksek ödemeler karşılığında seks yapan bir çıtır olduğumu düşünmüş olabilirsiniz ama değilim. Ben sizlerle uygun ödemeler zaman geçiririm. Çünkü hayatım eğlenmek istiyorum. Seksi ve sohbeti en muhteşem şekilde yaşayabileceğim erkeklerle zaman geçiririm sadece. Bu arada asla kondomsuz bir sekse evet demem. Yine de söyleyeyim asla kondomla sakso çekmeye kalkmam. Öte yandan ben grup seksleri de sevmiyorum, erkeklerimle teke tek zaman geçiririm, sohbetten sekse her zaman en iyiyi yaşamaya odaklanırım.

Bağcılar Travesti

Bağcılar Travesti

Aktif Pasif Sınırsız Bağcılar Travesti Kardelen

Anal yapan Bağcılar Travesti olmamla alakalı bazen çok fazla ısrar alabilirim ama neden? Ben dudak dudağa sevişirim, kondomsuz sakso çekerim, sohbetimle büyülerim ve masajımla da çok memnun kalmanıza neden olurum. Eğer anal olmazsa mutsuz olurum gibi düşünmenizi istemiyorum. Yine de süreklilik olursa bunu yeniden düşünürüm, söz veriyorum. Hadi o zaman bir an önce tanışalım da ne olacak? Anlayalım! İnanın bana bunu ben de çok merak ediyorum.

İlan ID: 58063b0b82390ac4

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın