Tutkulu Travesti Ajda Sex Yapmadan Duramıyor

Travesti

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 6 Ağustos 2022 23:53
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

Model Açıklaması

Ajda adım. 24 yaşında ve esmerim. İstanbulda elit Travesti bulmak zordur… ben hem bu kusursuz beden ölçüleriyle hem de pürüzsüz esmer teniyle sizleri baştan çıkaracak kadınım. Üstelik göz rengim mavi. Bence bu detay da sizi çok memnun edecek. Tabi ki sürmeli gözlerimden ve gamze gamze olan yanaklarımdan daha çok bahsedebilirim ama bence bana ulaşın, resim atayım. Eminim o zaman beni çok daha net anlarsınız.

Tutkulu Sexsi Travesti

Görüşmelerim biraz profesyonellikle alakalı biraz aşkla. Ben ikisinin ortasında bir yol izliyorum. Yani hayatım ucuz ama tatlı, heyecanlı zamanlar geçiriyorum. Çünkü ancak bir kadın olarak eğlendiğimi hissedebilirim.

Oral Uzmanı İstanbul Travesti

Oral yapan İstanbul Travesti olmamdan bahsettim ilan başlığımda. İşte bu konuda profesyonelliğime sonuna kadar güveniyorum. Zaten işi bilmeden yapılan oral uygulaması zevk vermez. Hatta dişleri kontrol edemezse kadın can bile yakabilir. Bu açıdan %100 bir uzmanlık sergileyeceğim sana. Ayrıca oral anında kondom kullandırmam. Bu da benle yaşadığın bu anı çok sevmene neden olacak.

Sexs yapmadan zaman geçirmiyorum.

Anal seksten hiç hoşlanmam. Bu nedenle ayrı bir madde olarak belirtmek istedim çünkü anal İstanbul Travesti olup olmadığımla alakalı bir sürü soru geliyor… zaman kaybetmek istemedim. Bence oraldaki muhteşem yaklaşımım anal yapmamamın açığını kapatıyor, sizi çok memnun edebiliyorum.

Asla grup seksler yapmam.

Ben her zaman evimde ve sıcak şekilde zaman geçiririm. Sıcaklığı & samimiyeti en yüksek şekilde hissedebilmemiz için baş başa kalmamız çok önemlidir. Anlayacağın hayatım sana gerçekten hayal edilmesi bile zor anlar yaşatmak istiyorum.

Benle zaman geçirirken hissedeceğin samimiyet sürekli olabilir. İnan bana aslında ben de bunu istiyorum. Çünkü ancak gerçekten samimi zaman geçirirsek, arkadaşlığımız daimî olursa o zaman sevişebiliriz.

Bir de son bir konudan bahsetmem lazım. Sevişmek sadece soft yaşanan bir olay değildir. Bu açıdan da beklentilerinizi %100 karşılayacağım, emin olun ama ben en hard sevişmelere de ayak uydurur hatta sahibe ya da köle olarak sizlerle zaman geçirebilirim. Hiç endişeniz olmasın!

İlan ID: 15862eefd9fdb66d

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın